Hakkımızda;

Kerimler Planlama İnşaat Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. 1985 – 1990 yılları arasında Çınar Mimarlık olarak hizmet vermiştir. Ofisin devamı olarak 1995 yılından itibaren Kerimler Planlama İnşaat Danışmanlık tic. Ltd. Şti. adı altında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Tasarım şirketi proje ve danışmanlık hizmetine devam etmektedir.

Müşterilerinin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve değişken çözümler üreten, Mimari, İç Mimari, Mühendislik, Tasarım ve Uygulama alanlarında isteklere, arzulara cevap vermektedir. Tasarım şirketi olarak, mimari disiplinden kopmayan, estetiğin yanında işlevsellik ve ekonomikliği de aynı derecede düşünerek, özgün tasarımlar oluşturmayı amaç edinmiştir.

Günümüz tasarım ilkeleriyle uyum sağlayan yeni malzemeleri ve teknolojileri kullanarak, kendini sürekli geliştiren anlayışıyla mimarlık ve mühendislik gündemini titizlikle takip eden bir kuruluştur. Kerimler Planlama, müşteri memnuniyeti için, özenli ve uyumlu bir ekip çalışması içerisinde hizmet vermektedir.

Yeniden ve yeni tasarımlara devam etmektedir.

Prof. Dr. Kerim Çınar Cv’si için lütfen tıklayınız.